בסיס מיטה עם ארגז מצעים

סינון לפי מחיר

- slider
0100
גודל הספה
גודל הספה
עוד
סוג רגליים
סוג רגליים
עוד
רוחב הספה
רוחב הספה
עוד
תקופת אחריות
תקופת אחריות

סינון לפי מחיר

- slider
0100
גודל הספה
גודל הספה
עוד
סוג רגליים
סוג רגליים
עוד
רוחב הספה
רוחב הספה
עוד
תקופת אחריות
תקופת אחריות

איך לבחור בסיס מיטה עם ארגז מצעים?

ככל שאנחנו גדלים והמשפחה שלנו מתרחבת – אנחנו צריכים יותר חללי אחסון. בשביל שיהיו בבית שלנו הרבה מקומות אחסון אנחנו צריכים להיות יצירתיים. אחת האפשרויות למקום אחסון חסכוני במקום הוא לקנות מיטה שיש לה ארגז מצעים. כאשר אנחנו רוצים לבחור בסיס מיטה עם ארגז מצעים אנחנו צריכים לבחור אותו לפי הפרמטרים הבאים:

  • האם בסיס המיטה זוגי או לא?
  • האם בסיס המיטה עשוי מעץ או ממתכת?
  • האם בסיס המיטה אורתופדי או לא?
  • האם בסיס המיטה מתאים במידה לחדר השינה שלנו?

אם נשים לב לתשובות לשאלות אלו, יהיה לנו קל יותר לבחור בסיס למיטה שלנו. חשוב לא לקנות את בסיס המיטה שלנו רק לפי היופי האסתטי שלו אלא גם לפי הצרכים שלנו ומידת הפרקטיות שלה.

למה כדאי שלמיטה שלנו יהיה ארגז מצעים?

ככלל, כמעט תמיד, כדאי שלמיטה שלנו יהיה ארגז מצעים כי זה שימושי ונוח יותר. מיטה שיש בבסיס שלה ארגז מצעים (בין אם זו מיטת חבר או מיטה זוגית), היא מיטה שהשימוש בה נוח ושימושי יותר. אם אנחנו גרים בדירה קטנה או אם חדר השינה שלנו קטן – ארגז האחסון במיטה יאפשר לנו לאחסן ביתר קלות וחיסכון במקום חפצים שונים ממצעים ועד בגדים וכלי מיטה ואפילו זיכרונות או מסמכים שונים.

כאשר אנחנו באים לבחור איזה מיטות נקנה לחדרי השינה בבית שלנו, אנחנו צריכים לבחור אותן לפי מידת השימושיות שלהן והנוחות שלהן. רצוי תמיד לבחור מיטה שגם יש לה ארגז אחסון והיא גם אורתופדית – זהו סוג המיטה הטוב ביותר גם לילדים, לבני נוער ולמבוגרים. השקעה בבסיס מיטה איכותי תאפשר לנו לשפר את איכות השינה שלנו ואת איכות ארגון הבית שלנו.

מה זה בסיס למיטה?

בסיס למיטה הוא בעצם החלק שעליו מונח המזרן. המטרה העיקרית של בסיס המיטה היא להגביה את המזרן מהרצפה ולספק תמיכה חזקה ויציבה למזרן.

ההגבה של המזרן חשובה מאד מכמה סיבות: אחת, נוחות השימוש, מאפשר ישיבה קלה ללא צורך להתכופף או לטפס. הסיבה השניה הינה בידוד של חום וקור מהרצפה. סיבה נוספת קשורה בתמיכה שמספק בסיס המיטה למזרן. וסיבה אחרונה, שמירה והגנה על המזרן מפני מפגעים הקיימים ברצפה (רטיבות, לכלוך, חפצים חדים וכו').

אך אם כבר קיימת הגבהה וקיים חלל ריק אז צריך לנצל אותו – פולרם, מותג הריהוט הצומח בישראל, מציע מגוון בסיסים למיטה עם ארגז מצעים בעיצובים שונים ובגדלים שונים.

בסיסים למיטה של פולרם

אנחנו, מציגים לכם בסיסים איכותיים עם ארגז מצעים גדול ונוח לתפעול, עם אחריות ומגוון אופציות לעיצוב מיוחד.

באפשרותכם לבחור מגוון בדים אשר מתנקים בקלות, רגליים המאפשרות ניקוי קליל ועוד שלל אפשרויות עיצוביות.

מחפשים בסיס מיטה מרופד, בסיס למיטה זוגית עם ארגז מצעים, בסיס מיטה קינג סייז או בסיסי מיטה בגדלים אחרים? אצלנו תמצאו.

פתיחת צ'אט
1
צריכים עזרה?
שלום 👋
איך הצוות יכול לעזור לך?